RINGKE

Szkło hartowane RINGKE ID FC do Apple Watch Ultra 1/2 (49 mm) (4szt.)

41,45

Cena jednostkowa:

10,36 zł/szt.

Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Szkło hartowane Marka smartwatcha Apple
Seria smartwatcha Apple Watch Ultra Model smartwatcha Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Ultra 2 (49mm)
Cechy dodatkowe Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk, Zapewnia pełną ochronę ekranu Liczba sztuk w opakowaniu 4
Kod produktu 654006

Wysokiej jakości szkiełka hartowane Ringke ID to idealny sposób by zabezpieczyć ekran przed zarysowaniami oraz uderzeniami. Posiada 0,3mm grubości oraz twardość 9H co jest wystarczającą wartością pozwalającą na skuteczną ochronę ekranu, przy wysokiej odporności samego szkła na powierzchowne zarysowania. Pokryte zostało również warstwą hydrofobową i oleofobową, która zmniejsza stopień zostawiania odcisków palców na ekranie.

Zaufaj marce Ringke i jej doskonałej jakości!

* Szkło docięte jest tylko i wyłącznie na płaską cześć o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu.
** Ze względu na różnorodne frezowanie, po instalacji szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego urządzenia.

Rodzaj Szkło hartowane
Marka smartwatcha Apple
Seria smartwatcha Apple Watch Ultra
Model smartwatcha Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Ultra 2 (49mm)
Cechy dodatkowe Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 9H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk, Zapewnia pełną ochronę ekranu
Liczba sztuk w opakowaniu 4
Wyposażenie Zestaw instalacyjny
Gwarancja 6 miesięcy
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera RINGKE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!