Żyłka DRAGON Millenium MTX-HP Okoń 0.203 mm / 150 m Niebieski

12,49

Cena jednostkowa:

0,08 zł/mb

Najszybsza dostawa:

JUTRO25.04.2025

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Żyłka Długość [m] 150
Średnica [mm] 0.203 Wytrzymałość [kg] 5.31
Kolor Niebieski Kod produktu 2043128

Żyłka DRAGON Millenium MTX-HP została zaprojektowana z myślą o wędkarzach poszukujących niezawodnego rozwiązania do połowu szczupaków. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewnia doskonałą wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne, co czyni ją idealnym wyborem na wymagające wyprawy wędkarskie.

Cechy i zalety:
Średnica: 0.203 mm – optymalna do połowu szczupaków, zapewniając równowagę między wytrzymałością a czułością.
Długość: 150 m – wystarczająca do różnych metod wędkowania, zarówno spinningowego, jak i z użyciem zestawów stacjonarnych.
Specjalna powłoka ochronna: Zwiększa odporność na ścieranie i działanie promieni UV, co wydłuża żywotność żyłki.
Doskonała widoczność: Dzięki zastosowaniu przemyślanej kolorystyki żyłka pozostaje widoczna dla wędkarza, nie płosząc jednocześnie ryb w wodzie.
Wysoka wytrzymałość liniowa i węzłowa: Pozwala na pewne zacięcie oraz bezpieczne holowanie dużych okazów okonia.
Żyłka DRAGON Millenium MTX-HP Okoń to idealny wybór dla wędkarzy ceniących jakość i niezawodność, gwarantujący sukces na łowisku.

Rodzaj Żyłka
Długość [m] 150
Średnica [mm] 0.203
Wytrzymałość [kg] 5.31
Kolor Niebieski
Nazwa Design Fishing Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku Szubińska 2 Kruszyn
Kod pocztowy 86-005
Miasto Białe Błota
Adres elektroniczny [email protected]
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera DRAGON

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!