SHIMANO

Wędka SHIMANO Aero X1 Precision Feeder 3.05m / 60g

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Typ Feederowy Sekcje 3
Liczba przelotek [szt] 14 Materiał rękojeści Korek, Pianka EVA
Materiał wędki Włókno węglowe Długość całkowita [cm] 305
Długość transportowa [cm] 109 Ciężar wyrzutu [g] 60
Waga [g] 240 Kod produktu 2010053

Seria wędzisk Feeder / Match Shimano Aero X1 oferuje rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Blanki wykonane z wysokomodułowego węgla, prezentują wysoką jakość wykonania i najlepsze właściwości pracy w swojej klasie cenowej. Wędziska Aero X1 posiadają niesamowicie smukłe blanki o dużej czułości i szybkiej, lecz elastycznej pracy umożliwiającej oddawanie celnych rzutów i dającej radość z holu. Wśród wielu oferowanych modeli każdy znajdzie coś dla siebie - od łowienia komercyjnego, po duże nizinne rzeki.

Tym co wyróżnia wędziska Aero X1 na tle konkurencji to smukłe i lekkie blanki z wysokomodułowego węgla, a nie z materiałów kompozytowych, jak inne wędziska w tej samej kategorii cenowej. Tak jak wyższe modele serii Aero, wszystkie wędziska mają indywidualnie zaprojektowaną akcję, aby dostosować się do różnego rodzaju metod połowu. Wyposażono je w wysokiej jakości rękojeść z pełnego korka i pianki EVA z ergonomicznym uchwytem kołowrotka typu DPS. Aby w pełni wykorzystać możliwości węglowych blanków, uzbrojono je w przelotki Shimano Hardlite, które zostały dobrane tak, aby wędziska oferowały jak najlepszą jakość pracy. W serii Aero X1 Feeder znalazły się: dwa krótkie modele feederów o parabolicznej akcji - Finesse, dwa średniej długości wędziska o progresywnej akcji - Precision, dwa wędziska o szybkiej akcji Distance Feeder oraz supermocny model Distance Power Feeder. Wszystkie zostały wyposażone w 2 wymienne szczytówki o różnej mocy, aby sprostać różnym warunkom.

Typ Feederowy
Sekcje 3
Liczba przelotek [szt] 14
Materiał rękojeści Korek, Pianka EVA
Materiał wędki Włókno węglowe
Pokrowiec w zestawie Tak
Wyposażenie 2 szczytówki
Długość całkowita [cm] 305
Długość transportowa [cm] 109
Ciężar wyrzutu [g] 60
Waga [g] 240
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa Shimano Europe B.V.
Ulica i numer budynku High Tech Campus 92
Kod pocztowy Sak5656
Miasto AG Eindhoven
Adres elektroniczny contactshimano@shimano-eu.com
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera SHIMANO
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Podziel się swoją opinią

...

Oceń produkt:

    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest TERG S.A., kontakt: TERG S.A., ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres rezygnacja@avans.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

    Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
    Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane
    Ładuję informacje...
    ...

    Zostań łowcą okazji
    i zapisz się na nasz newsletter!