MIKADO

Wędka MIKADO Noctis X Lite Classic Lake Feeder 3.60m / 1-50g

339,99

Najszybsza dostawa:

w poniedziałek18.08.2025

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ Feederowy Sekcje 3
Liczba przelotek [szt] 14 Materiał rękojeści Korek, Pianka EVA
Materiał wędki Carbon 30T Długość całkowita [cm] 360
Długość transportowa [cm] 126 Ciężar wyrzutu [g] 1 - 50
Waga [g] 163 Kod produktu 2052106

X Lite to najwyższej klasy super lekki i cienki blank z carbonu 30T, uzbrojony w finezyjne przelotki Seaguide TDG, uchwyt kołowrotka VSS i spłaszczony dolnik z kombinacji korka i pianki EVA. Model Lake to propozycja do połowu w mniejszych wodach.

Typ Feederowy
Sekcje 3
Liczba przelotek [szt] 14
Materiał rękojeści Korek, Pianka EVA
Materiał wędki Carbon 30T
Pokrowiec w zestawie Nie
Wyposażenie Brak
Długość całkowita [cm] 360
Długość transportowa [cm] 126
Ciężar wyrzutu [g] 1 - 50
Waga [g] 163
Kolor Czarno-czerwony
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa Abramis Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku Łąkowa 52a
Kod pocztowy 05-092
Miasto Łomianki
Adres elektroniczny info@abramis.com.pl
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera MIKADO
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt:

    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest TERG S.A., kontakt: TERG S.A., ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres rezygnacja@avans.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

    Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
    Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane
    Ładuję informacje...
    ...

    Zostań łowcą okazji
    i zapisz się na nasz newsletter!