DUNLOP

Kask DUNLOP 1049380 Zielono-czarny (rozmiar L)

79,99
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Materiał skorupy Tworzywo sztuczne Materiał wewnętrzny Pianka
Regulacja Od 58 do 61 cm Typ Dla dorosłych
Rozmiar L MIPS Nie
Kolor Zielono-czarny Kod produktu 1097969
Bezpieczeństwo i komfortStyl i wentylacja

Na żadnej wyprawie rowerowej nie powinieneś zapomnieć o zabezpieczeniu głowy, a kask DUNLOP zapewni Ci odpowiednie bezpieczeństwo na drodze. Niezależnie od tego, czy jeździsz na łyżwach, na rowerze, czy na hulajnodze, dzięki niemu będziesz optymalnie chroniony.


SPECJALNY OSŁONA DO JAZDY PO LESIE

Specjalny, zdejmowany daszek, dodatkowo zabezpieczy Twoja głowę przed zwisającymi nisko gałęziami i pomoże zachować dobrą widoczność w zmieniających się warunkach oświetlenia np.: w lesie.


DOBRY SYSTEM WENTYLACJI

Liczne kanały wentylacyjne zapewnią optymalna cyrkulację powietrza oraz zredukują gromadzenie się ciepła w kasku, a wypełnienie z pianki wchłonie energię podczas ewentualnego uderzenia o powierzchnię podczas upadku.


REGULACJA OBWODU

Wyposażony wygodny w system regulacji obwodu i zapięcia, pozwoli Ci idealnie dopasować go do wymiaru Twojej głowy.

Materiał skorupy Tworzywo sztuczne
Materiał wewnętrzny Pianka
Regulacja Od 58 do 61 cm
Wentylacja Tak
Wyściółka Tak
Technologie Płynna regulacja za pomocą pokrętła
Waga [g] 320
Rodzaj Kask
Typ Dla dorosłych
Zastosowanie Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower
Do roweru MTB
Rozmiar L
Płeć Damska, Męska
Full Face Nie
Szybka Nie
MIPS Nie
Kolor Zielono-czarny
Dodatki Brak
Daszek Tak
Homologacja CE EN 1078
Lampka Nie
Miejsce na kucyk Nie
Siatka przeciw owadom Nie
System bezpieczeństwa Brak
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa VICTORIA-SPORT W.DUDZIC SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Ulica i numer budynku ul. Marynarki Polskiej 59 A
Kod pocztowy 80-557
Miasto GDAŃSK
Adres elektroniczny biuro@galeriasportowa.pl
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera DUNLOP
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Podziel się swoją opinią

...

Oceń produkt:

  • Jakość wykonania:

    0/5 Jakość wykonania
  • Wytrzymałość:

    0/5 Wytrzymałość
  • Dopasowanie:

    0/5 Dopasowanie
  • Wygoda:

    0/5 Wygoda
  • Wygląd:

    0/5 Wygląd

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest TERG S.A., kontakt: TERG S.A., ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres rezygnacja@avans.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!