FROGGIEX

Szkło hartowane FROGGIEX FX-NSO-TG-9H do Nintendo Switch OLED

29,99

Najszybsza dostawa:

w poniedziałek28.04.2025

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kompatybilność Nintendo Switch Oled Kolor Przezroczysty
Zawartość zestawu 2 ściereczki czyszczące, Szkło hartowane, Taśma Kod produktu 466541

Posiada twardość powierzchni (stopień odporności) 9H, dlatego jest niezwykle odporne na zarysowania nawet podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). Dodatkowo, pokryte jest specjalną nanopowłoką, która zabezpiecza ekran przed zostawianiem odcisków palców lub innych zanieczyszczeń. Glas.TR doskonale chroni cenny ekran podczas ekstremalnych upadków. Instalacja jest niezwykle łatwa i przystępna każdemu użytkownikowi.

* Szkło docięte jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta. Tylko takie docięcie szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.

** Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

INSTRUKCJA MONTAŻU:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.
4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund. Zrób to tak, aby warstwa klejące związała się z ekranem jak najmocniej.

CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Twardość 9H
- Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
- Dodatkowa warsta olefobowa
- Idealna przejrzystość
- Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
- Zapakowany w oryginalne opakowanie

Funkcja produktu Ochrona ekranu
Kompatybilność Nintendo Switch Oled
Rodzaj Szkło hartowane
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Przezroczysty
Zawartość zestawu 2 ściereczki czyszczące, Szkło hartowane, Taśma
Nazwa IVORY SALES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica i numer budynku ul. Kazimiery Iłłakowiczówny 1
Kod pocztowy 52-211
Miasto Wrocław
Adres elektroniczny [email protected]
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera FROGGIEX

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!