K&F CONCEPT

Filtr szary K&F CONCEPT KF01.2447 ND2-ND2000 (82 mm)

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Rodzaj filtra Neutralny ND (szary) Średnica filtra [mm] 82
Możliwość założenia osłony Nie Rodzaj mocowania Gwint
Powłoki Antyrefleksyjne, Nano, Ochronne Kod produktu 1108880

Filtr szary ND2 - ND2000

 

Firma K&F CONCEPT stworzyła doskonały filtr szary o płynnej regulacji w zakresie ND2 - ND2000. Pozwala on na precyzyjną kontrolę ilości światła, które dociera do obiektywu w danym momencie. Filtr jest szczególnie przydatny w sytuacjach wymagających uzyskania efektu rozmycia ruchu (np. w fotografii rzek, wodospadów, czy poruszających się obiektów) lub przy użyciu szerokiej przysłony z lampą błyskową, aby zapobiec prześwietleniu zdjęcia.
Filtr nie tylko poprawia jakość zdjęć, ale jest również doskonałym zabezpieczeniem dla obiektywu przed wszelkiego rodzaju pyłkami, tłuszczami, kurzem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Właściwości:

 

- Wykonany z wysokiej jakości japońskiego szkła optycznego, dwukrotnie powlekanego powłoką NANO-C, co zapewnia znacznie wyższą transmisję światła, przekraczającą 99,9%. Obudowa aluminiowa Magnalium charakteryzuje się solidnym wykonaniem.

 

- Wyposażony w specjalistyczne powłoki (NANO-C, hydrofobowa, anty-olejowa, przeciwpyłowa, przeciwzabrudzeniowa, odporna na zarysowania), które skutecznie redukują odblaski, poprawiają jakość zdjęć, ułatwiają czyszczenie i ograniczają przyciąganie kurzu, pyłków i innych zanieczyszczeń.

 

- Brak efektu krzyżowania na wykonywanych zdjęciach i filmach.

 

- Całkowicie neutralny- nie zmienia kolorystyki kadru.

 

- Doskonały stosunek ceny do jakości.

 

Dedykacja:

 

Filtr SLIM NANO-C ND2-ND2000 jest dedykowany do wszystkich aparatów i kamer ze średnicą obiektywu 82 mm, pasuje m.in do aparatów posiadających następujące modele obiektywów:

 

Tamron:

 

24-70 mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon

24-70 mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon

 

Olympus:

 

ZUIKO DIGITAL ED 150mm 1:2.0

 

Sigma:

 

24-70 F2.8 IF EX DG HSM

20 F1.8 EX DG ASP RF

10-20 F3.5 EX DC HSM

 

Canon:

 

EF 16-35mm f/2.8L II USM

EF 24-70mm f/2.8L II USM

TS-E 24mm f/3.5L II

 

Rodzaj filtra Neutralny ND (szary)
Średnica filtra [mm] 82
Możliwość założenia osłony Nie
Rodzaj mocowania Gwint
Powłoki Antyrefleksyjne, Nano, Ochronne
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa Cross Global GmbH
Ulica i numer budynku Carl-Benz-Str. 35
Kod pocztowy 60386
Miasto Franfurt
Adres elektroniczny [email protected]
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera K&F CONCEPT

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!