Jesteś profesjonalnym fotografem lub filmowcem i nie chcesz przerywać swojej pracy w nieodpowiednim momencie. A może filmujesz lub robisz zdjęcia na pamiątkę rodzinnych wydarzeń i boisz się, że przegapisz najbardziej pamiętne momenty? Zamienny akumulator Newell BP-A30 zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Wysoka jakość
Do produkcji akumulatorów Newell wykorzystywane są ogniwa najwyższej jakości. Pojemność podawana w miliamperach jest rzeczywista i zapewnia długi czas pracy.
100% bezpieczeństwo
Wbudowany inteligentny system ochrony, oparty na elektronice IC, reguluje proces ładowania. Gwarantuje to bezpieczeństwo i ochronę urządzenia oraz użytkownika
Zaawansowana technologia
Zamiennik Newell jest zbudowany w technologii litowo-jonowej. Umożliwia ona wielokrotne ładowanie i rozładowywanie, a także doładowywanie w dowolnym momencie bez ryzyka wystąpienia tzw. efektu pamięci.
Wieloletnie doświadczenie
Marka Newell jest obecna na rynku od wielu lat i posiada długą listę zadowolonych klientów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii i filmowania.
40 miesięcy gwarancji
Newell to setki tysięcy zadowolonych klientów z całego świata, którzy od lat cieszą się wysokiej jakości zamiennikami akumulatorów, ładowarek i innego sprzętu wykorzystywanego w branży filmowej i fotograficznej. W trosce o nich gwarancja serwisowa na wszystkie produkty marki została wydłużona aż do 40 miesięcy! Wybierając zamiennik akumulatora BP-A30 masz pewność, że w razie jakichkolwiek komplikacji dział pomocy i wsparcia technicznego szybko rozwiąże Twój problem!
Specyfikacja
model: BP-A30
technologia: Li-ion
pojemność: 3500 mAh / 50,4 Wh
napięcie: 14,4 V
Zgodność
Canon: EOS C70, EOS C200, EOS C300 MK II, EOS C300 MK III, C500 MK II, XF605, XF705.