TELESIN

Zestaw filtrów TELESIN do Gopro Hero 9 GP-FLT-902

140,99
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj akcesorium Filtr Kolor Czarny
Kod produktu 242090

Zestaw filtrów do kamer GoProHero 9 Black. W zestawie:

 

- Filtr pełny szary ND8

- Filtr pełny szary ND16

- Filtr pełny szary ND32

- Elegancki futerał ochronny na filtry

 

Filtry nakładane są bezpośrednio na obiektyw. Zostały wykonany ze szkła optycznego, dzięki czemu obraz uzyskany z ich zastosowaniem jest bardzo dobrej jakości. Nie posiadają negatywnego wpływu na jakość kręconych filmów i wykonywanych zdjęć. Poprawiają kolorystykę wykonywanych filmów i zdjęć.

 

Konstrukcja każdego z filtrów została tak zaprojektowana, by nie powodowały winietowania (powstawania czarnych rogów na brzegach kadru). Dzięki temu możemy się cieszyć doskonałym obrazem stosując filtry w każdych warunkach i nie poddając filmów dodatkowej obróbce graficznej w komputerze.

 

Każdy z filtrów mocowany jest bezpośrednio na obiektywie kamery w sposób bardzo szybki i łatwy. Wystarczy wcisnąć filtr na obiektyw i gotowe. Każdy filtr będzie zamocowany stabilnie, w związku z czym bez problemu możemy go używać nawet w bardzo trudnych warunkach.

 

Każdy z filtrów posiada wielowarstwowy system powłok ochronnych:

  

- powłoki wodoodporne

- powłoki odporne na zabrudzenia tłuste

- powłoki wzmacniające, chroniące przed zarysowaniami szkła

 
 
Rodzaj akcesorium Filtr
Zastosowanie Kamery GoPro Hero 9 Black
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model GoPro Hero 9, GoPro Hero 9 Black
Nazwa MICHAŁ LUDOWICZ MEDIOPRESS
Ulica i numer budynku Osiedle Konstytucji 3 Maja 2/2
Kod pocztowy 64-000
Miasto Kościan
Adres elektroniczny [email protected]
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera TELESIN

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!