Uszczelka TESA Moll 05463-00121 (6 m)

12,99

Najszybsza dostawa:

w poniedziałek04.08.2025

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Liczba sztuk w opakowaniu 1 Wykonanie Guma
Rodzaj Uszczelka Kod produktu 1024725

Uszczelka gumowa profil E w kolorze brązowym o wymiarach 6 m x 9 mm x 4 mm. Samoprzylepna, trwała i elastyczna uszczelka gumowa tesamoll® profil E do samodzielnego montażu, umożliwia obniżenie kosztów ogrzewania nawet o 20%. To odporne na działanie warunków pogodowych zabezpieczenie przed przeciągami pasuje do większości drzwi i okien.

Uszczelka jest łatwa w użyciu, można ją szybko usunąć w celu naprawy lub wymiany okna, radzi sobie z nieomal każdym rodzajem pogody, a jej minimalny gwarantowany okres trwałości wynosi 8 lat. Uszczelka jest odporna na działanie promieni UV i ozonu, a także skrajnych temperatur (od -50°C do +60°C). Użyj jej do uszczelnienia szpar od 1 mm do 3,5 mm, a ograniczysz wydatki na energię nawet o 20%!

• Oszczędność kosztów energii nawet do 20%
• Samoprzylepny, kauczukowy profil wysokiej jakości, o kształcie litery E
• Do szczelin o szerokości od 1 mm do 3,5 mm
• Okres trwałości: 8 lat
• Odporność na działanie warunków atmosferycznych, promieni UV i ozonu
• Łatwość utrzymania w czystości
• Łatwość zastosowania i montażu (bez śrub i gwoździ)
• Łatwość usuwania
• Odporność na działanie temperatur od -50°C do +60°C.

Liczba sztuk w opakowaniu 1
Wykonanie Guma
Zastosowanie Do drzwi, Do okien
Rodzaj Uszczelka
Nazwa PROFIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica i numer budynku ul. Marywilska 34
Kod pocztowy 03-228
Miasto WARSZAWA
Adres elektroniczny profixtools@profix.com.pl
Gwarancja 24 miesiące
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera TESA
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Podziel się swoją opinią

...

Oceń produkt:

    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest TERG S.A., kontakt: TERG S.A., ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres rezygnacja@avans.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

    Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
    Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane

    Zostań łowcą okazji
    i zapisz się na nasz newsletter!