RALCAM

Kamera inspekcyjna RALCAM Boroskop N306

729,99

Najszybsza dostawa:

w poniedziałek28.04.2025

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Kamera inspekcyjna Zasilanie Akumulatorowe
Przeznaczenie diagnostyczne Diagnostyka trudno dostępnych miejsc Kod produktu 2056151

Przedstawiamy profesjonalny boroskop przegubowy Ralcam N306, który doskonale sprawdzi się w szerokim zakresie zastosowań od inspekcji mechanicznych po remontowe. Dzięki elastycznej głowicy i wysokiej jakości kamerze, jest idealnym narzędziem do diagnozowania trudno dostępnych miejsc.

 

 

Elastyczna sterowana końcówka boroskopu Ralcam N306

 


Jedną z kluczowych cech boroskopu Ralcam N306 jest elastyczna, sterowana końcówka, która umożliwia precyzyjne manewrowanie kamerą w trudno dostępnych miejscach. Ta funkcjonalność sprawia, że inspekcje stają się jeszcze bardziej efektywne.

 

 

Dzięki tej funkcji boroskopy Ralcam wyróżniają się na tle innych urządzeń inspekcyjnych, zapewniając nie tylko precyzję i wygodę użytkowania, ale także znacznie większe możliwości w porównaniu do standardowych kamer inspekcyjnych.

 

 

Oświetlenie LED

 


Kamera inspekcyjna RALCAM została wyposażona w wbudowane oświetlenie LED, które zapewnia doskonałą widoczność w ciemnych i trudno dostępnych miejscach.

 

 

Wyświetlacz 3.5" IPS

 


Boroskop Ralcam N306 został wyposażony w wysokiej jakości wyświetlacz 3.5-calowy IPS, który zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz komfort podczas pracy.

 

 

Wodoodporność IP67

 


Boroskop Ralcam N306 jest odporny na trudne warunki pracy dzięki klasie ochrony IP67, która zapewnia pełną wodoodporność i pyłoszczelność. Urządzenie może pracować w zapylonym środowisku oraz być zanurzone w wodzie na głębokość do 1 metra przez maksymalnie 30 minut.

 

 

Funkcja nagrywania i robienia zdjęć

 


Boroskop Ralcam N306 umożliwia nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć podczas inspekcji, co jest nieocenione w sytuacjach wymagających dokumentacji stanu technicznego.

Rodzaj Kamera inspekcyjna
Zasilanie Akumulatorowe
Akumulator w zestawie Tak
Bateria w zestawie Nie
Przeznaczenie diagnostyczne Diagnostyka trudno dostępnych miejsc
Kolor Czarny
Wyposażenie Kamera przegubowa, Przewód USB-C - USB-C, Walizka
Opakowanie Karton
Nazwa Profitank
Ulica i numer budynku ul. Pokrzywno 4a
Kod pocztowy 61-315
Miasto Poznań
Adres elektroniczny [email protected]
Instrukcja obsługi Pobierz
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera RALCAM

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!