Praca z odkurzaczem zazwyczaj oznacza, że oprócz narzędzia masz jeszcze jedną rzecz do załatwienia. Dlatego zaprojektowaliśmy funkcję Auto-Start, aby bezprzewodowo synchronizować narzędzia bezprzewodowe i odkurzacze – dzięki czemu mogą one automatycznie uruchamiać się i zatrzymywać w tym samym czasie. Moduł GCT 30-42 Professional Auto-Start jest wyposażona w trzy gumki, dzięki czemu można go łatwo przymocować do wielu narzędzi bezprzewodowych. Szybko sparuj GCT 30-42 Professional z zewnętrzną wtyczką Auto-Start (np. GCA 30-42 Professional) lub podłączonym odkurzaczem za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Moduł Auto-Start wykryje wibracje narzędzia podczas jego pracy i automatycznie uruchomi i/lub zatrzyma odkurzacz, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej pracy.
Cechy:
- Bezprzewodowy moduł nadajnika Auto-Start automatycznie steruje odkurzaczem.
- Bezprzewodowa funkcja automatycznego uruchamiania: automatycznie uruchamia/zatrzymuje odkurzacz, podczas gdy użytkownik koncentruje się na pracy. Prosty i intuicyjny: szybki proces łączenia i niezawodne wykrywanie drgań
- Niezwykle elastyczny: w zestawie z trzema gumkami pasującymi do szerokiej gamy maszyn bezprzewodowych. - Praca z odkurzaczem zwykle oznacza obsługę jeszcze jednej rzeczy poza maszyną.
- Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy funkcję Auto-Start, aby bezprzewodowo synchronizować bezprzewodowe urządzenia i odkurzacz, umożliwiając im automatyczne uruchamianie i zatrzymywanie w tym samym czasie.
- Moduł nadajnika Auto-Start GCT 30-42 Professional jest dostarczany z trzema gumkami, dzięki czemu można go łatwo przymocować do wielu maszyn bezprzewodowych.
- Szybko sparuj GCT 30-42 Professional z zewnętrzną wtyczką Auto-Start (np. GCA 30-42 Professional) lub podłączonym odkurzaczem za pomocą jednego przycisku. Teraz możesz rozpocząć pracę.
- Moduł nadajnika Auto-Start wykrywa wibracje maszyny podczas pracy i automatycznie uruchamia i/lub zatrzymuje odkurzacz, pozwalając użytkownikowi skoncentrować się na pracy.
- Funkcja Auto-Start włącza odkurzacz, gdy użytkownik koncentruje się na wierceniu, dłutowaniu, piłowaniu lub szlifowaniu.
- Funkcji automatycznego uruchamiania można używać zawsze wtedy, gdy potrzebne jest urządzenie bezprzewodowe w połączeniu z odkurzaczem.
Zakres dostawy:
- GCT 30-42 Bezprzewodowy moduł nadajnika Auto-Start 1600A02GG1.
- 3 x elastyczna gumka.