Masażer do karku MEDISANA NM 870

Taniej o
4,01
57,69
61,70
Cena bezpośrednio przed obniżką
61,70
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

JUTRO14.08.2025

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj masażu Wibracyjny Ilość trybów masażu 1
Działanie Rozluźnienie mięśni Konstrukcja W kształcie litery U
Funkcje dodatkowe One touch Kod produktu 2067984

Poduszka do masażu szyi Medisana NM 870 oferuje przyjemny masaż wibracyjny szyi i ramion, które są szczególnie często i intensywnie narażone na napięcie. Masaż ten wspomaga rozluźnienie mięśni i wspomaga ogólne samopoczucie. Najlepsze jest to, że poduszka do masażu szyi NM 870 nie jest przeznaczona tylko do użytku domowego, ale idealnie nadaje się również do podróży. Dzięki zintegrowanej torbie do przechowywania można ją łatwo zabrać ze sobą w podróż.

Panel sterowania dotykowego
Dzięki zintegrowanemu panelowi sterowania „One Touch” poduszka do masażu karku NM 870 jest również idealna do podróży, ponieważ jest bardzo łatwa w obsłudze. Można ją włączać i wyłączać za pomocą jednego przycisku – idealna dla Twojego osobistego dobrego samopoczucia, bez względu na to, gdzie jesteś.

Formowana pianka i masaż wibracyjny
Elastyczna pianka formowana w poduszce do masażu szyi NM 870 idealnie dopasowuje się do konturów głowy i szyi. Pozwala się zrelaksować i cieszyć przyjemnym masażem wibracyjnym szyi i ramion.

Rodzaj zasilania Bateryjne
Moc [W] 3.6
Rodzaj masażu Wibracyjny
Ilość trybów masażu 1
Działanie Rozluźnienie mięśni
Timer Nie
Wyświetlacz Nie
Możliwość użytkowania w samochodzie Tak
Kolor Szaro-czarny
Konstrukcja W kształcie litery U
Funkcje dodatkowe One touch
Wyrób medyczny Nie
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Torba do przechowywania i przenoszenia
Instrukcja obsługi Pobierz
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera MEDISANA
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Podziel się swoją opinią

...

Oceń produkt:

    Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest TERG S.A., kontakt: TERG S.A., ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres rezygnacja@avans.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

    Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
    Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane

    Zostań łowcą okazji
    i zapisz się na nasz newsletter!